Janów Podlaski: Już jutro pchli targ

  • 20.06.2020, 13:12
  • (pc)
Janów Podlaski: Już jutro pchli targ
Gminny Ośrodek Kultury zaprasza na pchli targ, który odbędzie już w niedzielę, 21 czerwca w godz. 8:00-14:00 na Placu Partyzantów.

Tego dnia, zarówno każdy wystawca jak i odwiedzający będą miał bezpłatny wstęp na targowisko. Dodatkowo wystawcy zobowiązani są do samodzielnego przygotowania swojego stanowiska. - Zrób porządki w szafach, na strychu, w piwnicy, garażu i weź udział w naszej imprezie. Tutaj sprzedasz, kupisz, wymienisz. Tobie jest coś zbędne, a innym może okazać się przydatne. Tchnij drugie życie w starocie - zachęcają organizatorzy. Wszyscy uczestnicy i pasjonaci różności proszeni są o przestrzeganie zasad sanitarnych, związanych z epidemią Covid-19.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe