Gmina Ulan-Majorat: Ćwiczą dla Agnieszki

  • 26.06.2020, 17:30
  • (joan)
Gmina Ulan-Majorat: Ćwiczą dla Agnieszki
Jak zainteresować innych wsparciem dla osoby potrzebującej pomocy? Najlepiej podjąć wyzwanie, wykonać ćwiczenia przed kamerą i zachęcić do zbiórki. Akcję realizują właśnie mieszkańcy gminy Ulan.

Społeczność szkolna Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Ulanie –Majoracie włączył się w akcję #GaszynChallenge. Reprezentanci szkoły postanowili podjąć wyzwanie,  do którego nominował ich UG w Ulanie-Majoracie i żłobek Maluszkowo.

Ćwiczenia, które w ramach wyzwania wykonała grupa z ZSP zostały dedykowane Agnieszce Kulenty, nauczycielce SP w Zakrzewie, która zmaga się z chorobą, i zbiera pieniądze na leczenie za granicą.

Zabawa, która ma też walor wolontaryjny polega na tym, że nominowani wykonują ćwiczenia fizyczne i zachęcają do finansowego wsparcia potrzebujących osób ze swojego środowiska.

Agnieszka Kulenty walczy z nowotworem gardła. Polscy lekarze nie podjęli się leczenia. Po trzech chemioterapiach guz się zmniejszył, ale na kompleksowe leczenia pani Agnieszka ma szanse w Niemczech. Zebrała już prawie 52 tys. zł, ale wciąż brakuje ponad 40 tys. zł. Zainteresowani znajdą założoną dla pani Agnieszki zbiórkę pod linkiem: www.siepomaga.pl/agnieszka-kulenty.

Wcześniej dla Agnieszki Kulenty pompki pod urzędem gminy wykonywali urzędnicy wraz z wójtem Jarosławem Koczkodajem. Ćwiczył również zespół żłobka Maluszkowo.

(joan)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Czilowy gość
Czilowy gość 27.06.2020, 19:36
Takie działanie jest idiotyczne. Najwięksi polscy youtuberzy na swoich filmach zarabiają więcej niż 1000 zł za film i jeszcze mają współprace i wpłacają swoje pieniądze na różne fundację. Są popularni bo są prawdziwi . A wy chcecie 5 przysiadami i 5 pompkami kogoś uratować . Dlaczego nie pokarzecie jak wpłacacie na fundację. Tylko jakieś durne wygłupy przed kamerą. Wiem że to dla pomocy. Ale wy chyba nawet nie chcecie pomagać. Skopiowaliście youtubowy Hot16chellenge i przerobiliście go w coś głupiego. Zamiast wpłacić jakieś pieniądze to sobie poćwiczcie. Zachowanie bardzo dojrzałe. Same gadanie o pomocy o niej nie świadczy. Dlaczego wójt nie pokazał jakiś dowódów że wpłacił na zbiurke pieniądze tylko jak piszecie on też ćwiczył. Powinniście pokazać jakiś dowód wpłaty a nie takie udawanie mądrych.

Pozostałe