Łosice: Miejskie kąpielisko nareszcie otwarte!

  • 04.07.2020, 10:20 (aktualizacja 04.07.2020, 10:31)
  • (jg)
Łosice: Miejskie kąpielisko nareszcie otwarte!
Wypożyczalnia kajaków i rowerów oraz możliwość korzystania ze strzeżonego kąpieliska to atrakcje jakie czekają na mieszkańców i gości. 

Od tego tygodnia można tam bezpiecznie zażywać kąpieli pod nadzorem ratownika a także korzystać z infrastruktury towarzyszącej. Należy jednak pamiętać o szczególnym czasie pandemii. 

- Jesteśmy zobowiązani do stosowania ograniczeń, nakazów i zakazów. Priorytetem jest bezpieczeństwo użytkowników oraz satysfakcja klientów z dostępności do kąpieliska - mówi Dorota Kozłowska, dyrektorka Łosickiego Domu Kultury.

Z wypoczynku nie powinny korzystać osoby z podwyższoną ciepłotą ciała. Należy też starać się zachowywać dystans społeczny z wyłączeniem osób pozostających we wspólnym gospodarstwie domowym. 

Użytkownicy zalewu proszeni są o unikanie zatłoczonych miejsc lub zgromadzeń i stosowanie środków ochrony. Organizatorzy kąpieliska przypominają o obowiązku zasłaniania ust i nosa poza miejscem plażowania i kąpielą w wodzie.

(jg)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe