Janów Podlaski: Drugi pchli targ

  • 18.07.2020, 16:13
  • (pc)
Janów Podlaski: Drugi pchli targ
Gminny Ośrodek Kultury zaprasza na kolejny targ różności. Miejmy tylko nadzieję, że tym razem pogoda nie pokrzyżuje planów uczestnikom i każdy chętny znajdzie coś dla siebie. Początek jutro, 19 lipca, o godz. 8:30 na placu Partyzantów.

Przypomnijmy, że pierwszy jarmark odbył się 21 czerwca, jednak gwałtowna ulewa znacznie skróciła funkcjonowanie kiermaszu. Kolejny już w najbliższą niedzielę. Tego dnia, zarówno każdy wystawca jak i odwiedzający będą miał bezpłatny wstęp na targowisko.

Dodatkowo wystawcy zobowiązani są do samodzielnego przygotowania swojego stanowiska. - Zrób porządki w szafach, na strychu, w piwnicy, garażu i weź udział w naszej imprezie. Tutaj sprzedasz, kupisz, wymienisz. Tobie jest coś zbędne, a innym może okazać się przydatne. Tchnij drugie życie w starocie - zachęcają organizatorzy.

Wszyscy uczestnicy i pasjonaci różności proszeni są o przestrzeganie zasad sanitarnych, związanych z epidemią Covid-19. Pchli targ już 19 lipca w godz. 8:30-13:00 na Placu Partyzantów.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jan
Jan 19.07.2020, 11:54
Dlaczego takie informacje są udostępniane tak późno??

Pozostałe