Gmina Komarówka Podlaska: Ruszył remont dróg

  • 25.07.2020, 09:20
  • (jlk)
Gmina Komarówka Podlaska: Ruszył remont dróg
Rozpoczęła się przebudowa ulic: Krótkiej, Placu Wolności i części Glinki. Inwestycja realizowana jest z 60-procentowym dofinansowaniem z Funduszu Dróg Samorządowych. Jej koszt opiewa na kwotę 634 115,10 zł.

Prace przeprowadzane są w Komarówce Podlaskiej w ramach projektu „ Poprawa układu komunikacyjnego w m. Komarówka Podlaska – przebudowa ulic wewnętrznych o łącznej długości ok. 850 mb”.

Wykonane będą: warstwy konstrukcyjne i nawierzchnie chodników, zjazdy o nawierzchni z kostki brukowej do granicy pasa drogowego, warstwa wyrównawcza z mieszanki mineralno-bitumicznej oraz ścieralna z mieszkanki mineralno-bitumicznej gr. 4 cm.

Przewidziana są też budowa poboczy z kruszywa łamanego o szerokości 0,75 m i oznakowanie pionowe i poziome zgodnie z projektem stałej organizacji ruchu. Prace potrwają do 16 października. 

(jlk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe