Gmina Sosnówka, Jabłoń: Nowoczesne oświetlenie

  • 01.08.2020, 12:35
  • (jlk)
Gmina Sosnówka, Jabłoń: Nowoczesne oświetlenie
W gminach zostanie zamontowane energooszczędne oświetlenie uliczne. Dzięki dofinansowaniu projektu „Modernizacja i budowa oświetlenia na terenie gmin Sosnówka i Jabłoń” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.

W czwartek, 23 lipca wójt Sosnówki Marcin Babkiewicz w asyście skarbnika Renaty Tkaczuk podpisał umowę w dofinansowanie w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego. Wynosi ono 934 263,41 zł. – Jesteśmy liderem projektu.  Za pozyskane środki w obu gminach zostanie zamontowane nowoczesne oświetlenie LED, a w gminie Jabłoń dodatkowo oświetlenie boiska sportowego – mówi wójt Babkiewicz i zaznacza, że w gminie Sosnówka pojawi się 191 energooszczędnych lamp. 

(jlk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe