Koronawirus: Terespolscy policjanci wracają do pracy

  • 13.08.2020, 13:51
  • (pc)
Koronawirus: Terespolscy policjanci wracają do pracy
Od jutra komisariat policji w Terespolu wznawia funkcjonowanie. Przypomnijmy, że posterunek był od poniedziałku zamknięty, z powodu wykrycia u jednego z policjantów COVID-19. Budynek i radiowozy zostały zdezynfekowane, a policjanci przebadani. Komendant wydał na tej podstawie decyzję o otwarciu komisariatu.

- W miniony weekend potwierdzony został przypadek zakażenia COVID-19 u policjanta terespolskiego komisariatu. W związku z tą informacją komendant miejski policji w Białej Podlaskiej w uzgodnieniu z powiatowym inspektorem sanitarnym podjął decyzję o czasowym zamknięciu komisariatu, a osoby mające kontakt z zakażonym funkcjonariuszem poddano izolacji i kwarantannie - przypomina podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy KMP w Białej Podlaskiej.

Po przeprowadzeniu dezynfekcji budynku i pojazdów służbowych oraz wykonaniu testów na obecność koronawirusa wśród policjantów i pracowników cywilnych od jutra, 14 sieprnia, jednostka wraca do funkcjonowania.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe