Region: Wystawa "Las" online

  • 23.11.2020, 10:19
  • (pc)
Region: Wystawa "Las" online Adam Trochimiuk
Do Internetu przeniesiono wystawę "Las", na której swoje prace prezentują uczestnicy XV Międzynarodowych Jesiennych Warsztatów Fotograficznych.

Jubileuszowe, piętnaste Międzynarodowe Jesienne Warsztaty Fotograficzne odbywały się w pensjonacie "Urocza" w miejscowości Serpelice. Uczestniczył w nich też fotoreporter Słowa Adam Trochimiuk. 

- Obcowanie z pejzażem kulturowym z Bugiem w tle, zapach sosen, zanurzenie zmysłów w przyrodzie, wyzwoliło endorfiny, a także przypływ inwencji twórczej - przekazuje Alina Kulawiec, jedna z uczestniczek warsztatów, których tematem tym razem był las. - Mamy nadzieję, iż fotografie będą wysycone subtelnością emocji oraz nastrojów.

Wernisaż wystawy odbył się 6 listopada w Galerii 1 piętro Strefa Sztuki w Białej Podlaskiej. Niestety, dzień później zamknięto wszystkie instytucje kultury. Dlatego, każdy kto chce zobaczyć wspaniałe efekty pracy fotografów, biorących udział w jesiennych warsztatach może je podziwiać na Facebooku Bialskiego Centrum Kultury, gdzie dostępna jest prezentacja online zdjęć.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe