Radzyń Podlaski: Miłosz i Gosia najlepiej ukazali przyrodę

  • 06.12.2020, 12:35
  • Joanna Danielewicz
Radzyń Podlaski: Miłosz i Gosia najlepiej ukazali przyrodę
25 listopada nagrody w konkursie fotograficznym „Przyroda w mieście Radzyń Podlaski” odebrali wyłonieni przez jury laureaci.

- W kategorii szkół podstawowych pierwsze miejsce zajął Miłosz Siemionek, drugie Nadia Dworniak a trzecie Izabela Pieśko. Na kolejnych lokatach uplasowały się: Magdalena Jagło i Tatiana Dworniak. Wyróżnienie otrzymała Anna Panasiuk. Z kolei wśród uczestników kategorii szkół ponadpodstawowych zwyciężyła Małgorzata Kalenik, która wyprzedziła Julię Kojtych i Dominikę Matuszewską. Przyznano też trzy wyróżnienia, które otrzymały: Anna Chmielarz, Wiktoria Bilska i Maja Krupska – informuje Robert Mazurek, dyrektor Radzyńskiego Ośrodka Kultury.

Konkurs zorganizowano w ramach projektu ekologicznego finansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie. - Jury w składzie: Rafał Siek (przewodniczący), Robert Mazurek i Tomasz Młynarczyk (członkowie), oceniło poziom prezentowanych prac, zaangażowanie uczestników i ich postęp w pracy twórczej. Przyznano nagrody, których łączna wartość wyniosła 10 tys. zł. – dodaje dyrektor ROK.

Joanna Danielewicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe