Powiat bialski: Automaniak usłyszał kolejne wyroki 

  • 21.01.2021, 09:10
  • (el)
Powiat bialski: Automaniak usłyszał kolejne wyroki  Marcin Kozarski
Znany z zamiłowania do cudzych samochodów 21-letni mieszkaniec powiatu będzie musiał odsiedzieć kolejne kary. Tym razem także za przestępstwa popełnione na terenie powiatu zamojskiego. 

O Adamie Ż. głośno po raz pierwszy zrobiło się w grudniu 2017 roku. Wówczas to "nie chciało mu się wracać do domu pieszo", dlatego postanowił wziąć sobie pojazd z komisu. Efektem szarży było pięć uszkodzonych aut i zniszczone ogrodzenie. Za to wszystko oraz kolejne przywłaszczenia samochodów sąd wymierzył mu 1 rok i 10 miesięcy więzienia. Na oskarżonego nałożono też grzywnę, obowiązek naprawy szkód oraz 5 tys. zł nawiązki na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej.

Mężczyzna za popełnione czyny odsiadywał wyrok w Zamościu. W listopadzie 2019 r. w trakcie dozorowanej pracy poza terenem jednostki penitencjarnej zbiegł z miejsca pracy. Tego samego dnia w Jatutowie dokonał kradzieży samochodu osobowego. Pojazdem przyjechał w rodzinne strony, po czym porzucił go w lesie na terenie bialskiej gminy. Następnie z wiejskiej posesji zabrał inny samochód, wykorzystując otwarte drzwi i pozostawione kluczyki. Przejażdżkę Adama Ż. przerywają policjanci, którzy zatrzymują go na krajowej dwójce. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 19 stycznia

(el)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
radny
radny 21.01.2021, 17:14
https://www.google.com.lb/url?…

https://www.google.com.lb/url?…
Paparazzo
Paparazzo 21.01.2021, 11:17
Czy Pan Marek Torzewski wpłacił już grzywnę i koszty sądowe za przywłaszczenie kasy BCK, czy też jest nietykalny, jak nie przymierzając Najsztub i Durczok? Bo że nie naprawił szkody i komornik go ściga, to wszyscy wiedzą...

Pozostałe