Gmina Łosice: Gospodynie z Czuchleb idą jak burza

  • 03.02.2021, 17:00
  • Joanna Gąska
Gmina Łosice: Gospodynie z Czuchleb idą jak burza
Taboret gazowy, patelnia gastronomiczna czy wózek kelnerski, to tylko niektóre ze sprzętów, jakie zakupiły prężnie działające członkinie Koła Gospodyń Wiejskich w Czuchlebach. 

- Nasze KGW nie śpi, działa! Kolejny projekt za nami! Realizowany co prawda z domu, ale jednak! "AKCJA-INTEGRACJA" to zadanie zrealizowane ze środków budżetu województwa mazowieckiego, obszar: "Działalność wspomagająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych"- kwota dofinansowania 5000 zł – cieszą się gospodynie z Czuchleb w mediach społecznościowych.

Dzięki wsparciu samorządu Mazowsza lokalne gospodynie wyposażyły świetlicę wiejską w patelnię gastronomiczną, wózek kelnerski, podgrzewacz do potraw oraz taboret gazowy. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym wydaniu Słowa Podlasia, z 2 lutego

Joanna Gąska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe