Radzyń Podlaski: Oferty na realizację rewitalizacji wpłynęły

  • 22.02.2021, 10:13
  • Joanna Danielewicz
Radzyń Podlaski: Oferty na realizację rewitalizacji wpłynęły UM Radzyń Podlaski
Jedenaście firm złożyło ofertę na realizację rewitalizacji pałacu Potockich i części centrum miasta. Część oferentów przyjeżdżała do miasta, by osobiście sprawdzić, czego dotyczyć będą prace.

- Zainteresowanie przetargiem było bardzo duże. Na początku zainteresowanie zgłosił około 20 podmiotów – informował radnych podczas styczniowej sesji burmistrz Jerzy Rębek. Jak zapewnia, zgłosiły się bardzo profesjonalne firmy z całego kraju. – Przyjeżdżały do nas całe ekipy specjalistów, by zapoznać się na miejscu z zakresem prac. Odpowiedzieliśmy również na ogromną ilość bardzo szczegółowych pytań. Myślę, ze usatysfakcjonowaliśmy wszystkich odpowiedziami – dodaje burmistrz.

Ostatecznie, 5 lutego w dniu otwarcia ofert okazało się, że swoje propozycje do przetargu zgłosiło 11 firm. - Zaproponowane ceny nie odbiegają od kwot, którymi dysponujemy na tę inwestycję. Jest nawet szansa na wykonanie zadania za dofinansowanie, jakie miasto pozyskało na rewitalizację pałacu i centrum miasta – poinformował burmistrz Jerzy Rębek. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 16 lutego

Joanna Danielewicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe