Zalesie: Doposażyli jednostkę

  • 27.02.2021, 09:40
  • (jlk)
Zalesie: Doposażyli jednostkę OSP Zalesie
Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Zalesiu nie raz udowodnili, że wolą działać niż biernie czekać na środki finansowe. Za pieniądze zebrane podczas ubiegłorocznej akcji kalendarzowej zakupili pierwsze elementy wyposażenia jednostki. Są to lizaki i pachołki drogowe. 

Przypomnijmy, że pod koniec 2020 r. druhowie wraz z Młodzieżową Drużyną Pożarniczą odwiedzali mieszkańców gminy Zalesie i rozdawali specjalnie wydrukowane na tę okazję kalendarze. Przy okazji edukowali i zbierali datki na potrzeby jednostki.

- Zrealizowaliśmy pierwsze tegoroczne zamówienie. Dzięki wsparciu z kalendarzowych pieniążków zakupiliśmy pachołki drogowe oraz lizaki do kierowania ruchem. Trafiły na wyposażenie Stara oraz Jelcza - cieszą się strażacy. Na wyposażeniu jednostki znalazła się też pralka, dzięki której druhowie będą mogli na miejscu czyścić stroje strażackie. 

 

(jlk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe