Biała Podlaska: Pomóżmy Magdzie w walce z rzadką chorobą!

  • 29.04.2021, 13:45
  • Anna Chodyka
Biała Podlaska: Pomóżmy Magdzie w walce z rzadką chorobą! Z archiwum Magdaleny Momot
Magdalena Momot z Białej Podlaskiej ma trzydzieści lat. Jest kryminologiem i zajmowała się wspieraniem policji w prowadzonych śledztwach, w sprawie zaginionych osób. Napisała książkę dotyczącą pracy. Półtora roku temu przygotowywała się do obronienia doktoratu, niestety w tym czasie poważnie zachorowała. Teraz potrzebuje pomocy.

- Pewne wydarzenie zniszczyło mi karierę i plany na przyszłość. Teraz mam tylko jedno marzenie – chcę przeżyć i odzyskać zdrowie. Moje życie już nigdy nie będzie takie jak kiedyś, ale dopóki jest nadzieja, będę walczyć - zaznacza Magdalena Momot.

Dodaje, że wszystko zaczęło się od zwykłego zakażenia pęcherza. - Lekarka przepisała mi receptę i kazała brać leki przez 10 dni. Siódmego dnia zaczęłam tracić kontrolę nad lewą stroną ciała. Trafiłam do szpitala z podejrzeniem udaru, mimo swojego młodego wieku. Z każdą godziną dochodziły kolejne objawy. Całe ciało było wiotkie, nie miałam nad nim kontroli, miałam silny światłowstręt, tępy ból głowy, odrealnienie i bardzo silny lęk. Patrzyłam na swoje odbicie w lustrze, na swoje ręce, jakbym była gdzieś obok sytuacji – wymienia.

Następnie wylicza całą listę objawów, których jest kilkadziesiąt. Są wśród nich takie jak: przewracanie się na lewą stronę, problemy z widzeniem, przełykaniem, utrzymaniem głowy pionowo, problem z wysławianiem się, utrata czucia policzka i wiele innych. (...)

Zbiórkę na leczenie Magdaleny Momot można znaleźć pod adresem: https://zrzutka.pl/sdkyjn

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia z 27 kwietnia

Anna Chodyka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
OFM
OFM 30.04.2021, 21:08
Nie dajcie się nabierać ,,wikaremu,, , jasne, jest ,,wikarym,, ale wikarym rogatego...
Wikary
Wikary 29.04.2021, 14:33
Za chwilę, pro bono, odmówię za Magdę koronkę do Miłosierdzia Bożego. Szczęść Boże!
Małgorzata Chomińska
Małgorzata Chomińska 30.04.2021, 13:45
No faktycznie umartwiające poświęcenie: modlitwa za darmo. Chamstwo i kpina. A nie łaska jak mawiacie do wiernycjh: co łaska 5 tys.?

Pozostałe