Powiat bialski: Będą współpracować 

  • 31.05.2021, 08:15
  • (jlk)
Powiat bialski: Będą współpracować  fot. UG Łomazy
Gmina Łomazy podpisała porozumienie z Państwową Szkołą Wyższą im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Porozumienie podpisano 18 maja. W spotkaniu uczestniczył wójt Jerzy Czyżewski i dziekan Wydziału Nauk Społecznych i Humanistycznych dr Dawid Błaszczak. Obecny był także radny gminy Kamil Frączek, absolwent socjologii PSW w Białej Podlaskiej.

Porozumienie obejmuje m.in. doradztwo i konsultacje przy tworzeniu programów studiów, programów praktyk i programów zajęć dodatkowych na kierunku socjologia; organizowanie i prowadzenie wspólnych wykładów, spotkań i konferencji; możliwość odbywania praktyk i wizyt studyjnych przez studentów socjologii; realizację projektów badawczych, edukacyjnych i szkoleniowych.

(jlk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe