Międzyrzec Podlaski: Noc Kupały w parku

  • 20.06.2021, 12:20
  • (pc)
Zespół Sokotuchy wystąpi podczas wydarzenia "A wianki z pieśnią popłyną" fot. Paulina Chodyka-Łukaszuk
Interesująco zapowiada się muzyczne wydarzenie pod nazwę "A wianki z pieśnią popłyną".

Już 26 czerwca Miejski Ośrodek Kultury zaprasza do parku Potockich na koncert, nawiązujący do tradycji nocy świętojańskiej. Początek o godzinie 19:00.

Jako pierwszy zaśpiewa zespół Sokotuchy. Tworzy go grupa mieszkanek gminy Biała Podlaska zafascynowanych staroobrzędowymi pieśniami kulturowego pogranicza.

Drugim wykonawcą będzie zespół Merfolk, który chwilowo "odłączył prąd" i uraczył swoich licznych fanów akustyczną płytą "Echo". Na koncercie usłyszymy piosenki z tej płyty oraz starsze utwory w nowych akustycznych aranżacjach. 

Szykuje się więc klimatyczne muzyczne wydarzenie, które warto zapisać w swoim kalendarzu. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe