Powiat bialski: Podczas rowerowej wycieczki poznają tajemnice twierdzy

  • 05.08.2021, 12:52
  • (pc)
Powiat bialski: Podczas rowerowej wycieczki poznają tajemnice twierdzy fot. Adam Trochimiuk/Archiwum
Przed nami gratka dla miłośników rowerowych wycieczek i pasjonatów historii.

Miejski Ośrodek Kultury w Terespolu, Koło Miłośników Fortyfikacji i Historii oraz Rowerowy Terespol zapraszają na Rodzinny Rajd Rowerowy pn. "Tajemnice Twierdzy Brześć", który odbędzie się 8 sierpnia. Start przy terespolskiej prochowni o godz. 15:00.

Trasa przebiega następująco: Terespol (prochownia) – Łobaczew Mały (Fort VII) – Koroszczyn (Fort O) – Kobylany (działo międzyfortowe Kobylany I i Fort K) – Terespol. Na zakończenie ognisko dla uczestników, jednak należy zabrać własny prowiant.

Koszt to 15 zł od osoby (kwota obejmuje ubezpieczenie). Zapisy i wpłaty do 5 sierpnia w siedzibie MOK w Terespolu ul. Henryka Sienkiewicza 27, tel. 83 375 22 65. 

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe