Biała Podlaska: Literaci do piór! 

  • 20.09.2021, 08:06
  • (pc)
Biała Podlaska: Literaci do piór!  Źródło: polesie.org
Do 30 września trwają zgłoszenia do XXXVII Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Józefa Ignacego Kraszewskiego. 

Konkurs ma charakter otwarty (mogą brać w nim udział amatorzy oraz członkowie profesjonalnych stowarzyszeń twórczych) i będzie rozgrywany w kategoriach poezji i prozy.

Prace nie powinny być wcześniej publikowane i nagradzane w innych konkursach. Należy wysłać je do 30 września na adres: [email protected] Rozstrzygnięcie nastąpi 23 października. Laureaci zostaną poinformowani o nagrodach telefonicznie lub mailowo

Więcej informacji, regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie www.bck24.pl w zakładce "Konkursy", pod nr. tel. 83 341 67 22 oraz na facebookowym profilu "Podlaskich Spotkań Literackich".

Organizatorami wydarzenia są Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej, Klub Literacki „Maksyma” oraz Muzeum J.I. Kraszewskiego w Romanowie.    

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe