Międzyrzec Podlaski: NaprawmyTo.pl!

  • 18.10.2021, 10:19
  • (el)
Międzyrzec Podlaski: NaprawmyTo.pl!
Samorząd dołącza do NaprawmyTo.pl! To proste narzędzie informatyczne, dzięki któremu każdy mieszkaniec miasta może przesłać zgłoszenie na temat jego okolicy do odpowiedniego urzędnika. 

Zepsuta latarnia, zalegające śmieci, czy pomysł na sąsiedzkie zajęcia edukacyjne? Dzięki aplikacji sygnały mieszkańców trafią do urzędników, a użytkownicy będą na bieżąco otrzymywać na e-maila powiadomienia o postępie w sprawie. 

Obsługa NaprawmyTo.pl zajmuje kilka sekund – wskazanie lokalizacji alertu, dodanie zdjęcia i kategorii sprawy. W chwili wysłania alertu wiadomość dociera do obsługujących system urzędników. 

- Serwis to też narzędzie umożliwiające obywatelom współdecydowanie o mieście. Każdy mieszkaniec może wprowadzić dowolny pomysł na zmianę otoczenia – to daje nam możliwość dyskutowania o rozwoju miasta i jego kierunku – podkreśla wiceburmistrz Paweł Łysańczuk.

Na razie miasto udostępniło kilkanaście alertów. Mieszkańcy mogą zgłaszać te dotyczące infrastruktury i ochrony środowiska. Wszelkie sygnały dotyczące zaśmiecania miasta, braku oświetlania, dewastacji i kradzieży mienia będą bardzo bardzo pomocne. W zależności od zainteresowania katalog alertów będzie poszerzany. 

Aby zgłosić alert wystarczy wejść na stronę NaprawmyTo.pl i zarejestrować się, a następnie wybrać miejsce na mapie. Alerty, które zostały zgłoszone przez osoby zalogowane pojawią się na mapie od razu, te anonimowe podlegają obowiązkowej moderacji.

NaprawmyTo.pl to kolejne nowoczesne narzędzie, które miasto wykorzysta do komunikacji z mieszkańcami. Od kilku tak funkcjonuje tu system powiadamiania SMS oraz aplikacja Blisko.

(el)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe