Gmina Komarówka Podlaska na froncie ofensywy drogowej

  • 29.10.2021, 09:29
  • Joanna Danielewicz
Gmina Komarówka Podlaska na froncie ofensywy drogowej fot. Powiat Radzyński
Ponad kilometr drogi wojewódzkiej w miejscowości Żelizna jest już gotowy do użytkowania. Mieszkańcy dostali dodatkowo chodnik, co bardzo ułatwi im życie przy ruchliwej wojewódzkiej trasie.

W ostatnim tygodniu przebudowany odcinek drogi wojewódzkiej 813, biegnący przez Żeliznę, odwiedził wicemarszałek Michał Mulawa i wicewojewoda Robert Gmitruczuk.

Jak zapewnia wójt Ireneusz Demianiuk, gospodarz terenu, zmodernizowanie tego odcinka jest dla mieszkańców gminy, a szczególnie osób mieszkającygh w Żeliźnie, niezwykle znaczące. – Droga 813 to oś gminy, która biegnie przez Komarówkę, Przegaliny Duże, Żulinki, Żeliznę do granicy powiatu – wskazuje strategiczne znaczenie szlaku wójt Demianiuk. – Dla mieszkańców Żelizny natomiast znaczenie modernizacji odcinka biegnącego przez ich miejscowość, jest wielkie. Po pierwsze nie drgają im już mury domów, gdy ulicą przejeżdżają tiry. Po drugie, przy ulicy powstał chodnik, co znacząco wpływa na podniesienie bezpieczeństwa pieszych w tej miejscowości. (...)

Cały artykuł przeczytacie w radzyńskim wydaniu Słowa Podlasia z 26 października

Joanna Danielewicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe