Biała Podlaska: Zapraszamy na debatę dla pracodawców

  • 30.11.2021, 09:59
  • Paulina Chodyka-Łukaszuk
Biała Podlaska: Zapraszamy na debatę dla pracodawców fot. pixabay.com/poglądowe
Związek Przedsiębiorców i Pracodawców Podlasie oraz Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej zapraszają na konferencję, podczas której przedstawiciele urzędu przedstawią swoje formy współpracy z przedsiębiorcami. Słowo Podlasia jest patronem medialnym wydarzenia.

Spotkanie odbędzie się 7 grudnia o godz. 13:00 w pokoju nr 121, piętro 1 w Starostwie Powiatowym w Białej Podlaskiej przy ul. Brzeskiej 41. W konferencji wezmą udział przedstawiciele PUP na czele z jego dyrektorem, Markiem Tichorukiem. Wśród tematów, które zostaną poruszone podczas konferencji znajdą się m.in. działalność bialskiego urzędu pracy, w tym formy wsparcia pracodawców, które oferuje PUP;  formy związane z redukcją kosztów zatrudnienia pracownika (staże, prace interwencyjne, wyposażenie stanowiska pracy, dofinansowanie wynagrodzenia pracownika 50+); formy związane z rekrutacją pracowników (dobór kandydatów i rekrutacja w imieniu pracodawcy, szkolenia zawodowe dla bezrobotnych pod potrzeby zatrudnieniowe pracodawcy). Będzie również mowa o najnowszych zmianach w zasadach zatrudnienia cudzoziemców. Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej zaproponuje też propozycje współpracy z pracodawcami na nadchodzący rok.

Dodatkowo przedstawiciele instytucji podczas grudniowego spotkania, chcą od przedsiębiorców uzyskać informacje, czy planują w przyszłym roku zatrudnienie nowych pracowników w ramach form wsparcia oferowanych przez urząd pracy oraz jakich pracowników będą poszukiwać w najbliższej przyszłości. Wszystko to ma na celu dopasowanie pracy urzędu do potrzeb pracodawców.

Chęć uczestnictwa należy zgłaszać do 3 grudnia do biura Związku Przedsiębiorców i Pracodawców "Podlasie" na adres e-mail [email protected] lub pod nr. tel. 722 245 583, podając swoje imię, nazwisko oraz nazwę firmy. Trzeba się spieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

Paulina Chodyka-Łukaszuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe