Konkurs: Wygraj świąteczne drzewko!

  • 01.12.2021, 09:23
  • Paulina Chodyka-Łukaszuk
Konkurs: Wygraj świąteczne drzewko!
Wzorem lat ubiegłych Gospodarstwo Rolno-Leśne B. i W. Kołodyńscy oraz Słowo Podlasia organizują dla Czytelników świąteczny konkurs, w którym do wygrania są vouchery na pachnącą lasem choinkę, prosto z rodzinnej, lokalnej plantacji z tradycjami.

Zbliża się Boże Narodzenie, a jedną z najpiękniejszych tradycji świątecznych jest wspólne przystrajanie choinki przez domowników. Jednak wybór tego jedynego, pachnącego lasem drzewka, dzięki któremu w naszym domu na dobre zagości świąteczna magia to niełatwe zadanie. Z pomocą przychodzi plantacja rodziny Kołodyńskich, gdzie sprzedaż choinek rusza już 1 grudnia!

Podobnie jak w ubiegłych latach, właściciele firmy wraz ze Słowem Podlasia przygotowali specjalny konkurs, w którym do wygrania są aż trzy vouchery na zakupy na plantacji.

Przypomnijmy, plantacja państwa Kołodyńskich istnieje od 1968 roku, powstała z pasji, a uprawą i sprzedażą drzewek zajmuje się obecnie już trzecie pokolenie. Zlokalizowana jest na obrzeżach Białej Podlaskiej przy ulicy Białka 30, po stronie tzw. nowego cmentarza. W swojej ofercie posiada jodły i świerki, można tu kupić drzewka o niestandardowych wymiarach powyżej 3 metrów. Niewątpliwą atrakcją plantacji, szczególnie dla rodzin z dziećmi jest możliwość samodzielnego wyboru i wycięcia drzewka. Przez chwilę można pospacerować po „choinkowym lesie”, poczuć wspaniałą atmosferę i intensywny zapach zieleni i lasu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, plantacja od 2016 r. prowadzi także sprzedaż internetową na stronie www.choinkibiala.sklepna5.pl. Klient może wybrać choinkę na podstawie konkretnego zdjęcia i zamówić ją online. Wszystkie szczegóły pod numerem telefonu 511 939 901 oraz na facebookowym profilu "Choinki Kołodyńscy Biała Podlaska". Zakup drzewka w doniczce sporo wcześniej będzie dobrym rozwiązaniem, bo przy odpowiedniej pielęgnacji na pewno wytrzyma ono do świąt. By nasze wymarzona choinka zachowała świeżość jak najdłużej wystarczy trzymać się kilku zasad: nie stawiać drzewka przy kaloryferze, naciąć pień, systematycznie je podlewać oraz w miarę możliwości wstawić do domu tuż przed świętami. Na plantację można przyjechać też wcześniej, obejrzeć drzewka i zarezerwować wybrane, a zakupić je chwilę przed Bożym Narodzeniem.

Dla naszych Czytelników razem z Choinki Kołodyńscy Biała Podlaska przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są aż trzy vouchery o wartości 50 zł na zakupy w plantacji Kołodyńskich. Dwa z nich można zgarnąć, wypełniając dwa kupony, z aktualnego i przyszłego wydania Słowa Podlasia i dostarczając je do 13 grudnia do sekretariatu naszej redakcji, ul. Warszawska 15. Zwycięzców ogłosimy w wydaniu z 14 grudnia.

Trzeci będzie do wygrania w konkursie, zorganizowanym na Facebooku Słowa Podlasia, śledźcie nasz profil!

Paulina Chodyka-Łukaszuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe