Podziękowali nauczycielom za ciężką pracę

  • 25.10.2017, 08:21 (aktualizacja 25.10.2017, 08:21)
  • Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Podziękowali nauczycielom za ciężką pracę

17 października w Muzeum Józefa Ignacego Kraszewskiego w Romanowie odbyły się powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej. Nie brakowało podziękowań dla nauczycieli za ich ciężką pracę oraz specjalnych wyróżnień.

Wśród zgromadzonych w muzeum gości  znaleźli się m.in. przedstawiciele Lubelskiego Kuratorium Oświaty a także byli i obecni dyrektorzy placówek z powiatu bialskiego. Ten szczególny dzień był wyrazem podziękowania dla nauczycieli i wychowawców, a także pracowników szkół i placówek oświatowych. Szczególnie podkreślano, że nie ma trudniejszego zadania od wychowania drugiego człowieka.

– Wie o tym każdy rodzic i nauczyciel. Przed wami stoi trudne zadanie bycia współodpowiedzialnym za rozwój naszych dzieci, kształtowania ich charakterów i przygotowania do dorosłego życia. Jestem wdzięczny, że zaszczepiacie w młodych ludziach pasję poznawania świata i wolę zdobywania nowych umiejętności.  – mówił Mariusz Filipiuk, starosta bialski.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej nauczycielom pracującym w placówkach prowadzonych przez powiat bialski przyznano nagrody za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze. W części artystycznej młodzież z LO im. Władysława Zawadzkiego w Wisznicach przygotowała słowno-muzyczne przedstawienie. 

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa, nr 43

Maciej Maciejuk

 

Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe