Łosice: Walki karate i efektowne pokazy

  • 15.11.2017, 10:36
  • www.slowopodlasia.pl | Polub nas na Facebooku
Łosice: Walki karate i efektowne pokazy
Przed nami III Ogólnopolski Turniej Karate Shinkyokushin z okazji Święta Niepodległości pod patronatem "Słowa Podlasia" – 25 listopada w hali sportowo-widowiskowej Zespołu Szkół nr 1 w Łosicach.

Impreza organizowana z inicjatywy Stowarzyszenia Instytut Rozwoju Sportów Budo jest kolejnym takim wydarzeniem w powiecie łosickim. W turnieju wezmą udział dzieci, młodzież i dorośli z całego kraju. Przewidywana liczba zawodników to 150-200 osób. Zawody uświetni między innymi pokaz tamashiwari (łamania twardych przedmiotów, pustaków, desek, dachówek) w wykonaniu trzykrotnego mistrza świata, sensei Andrzeja Kulesza 3 dan, pokaz grupy pokazowej Klubu Bushido oraz grupy z Tarnowskiego Klubu Karate. Podczas oficjalnego otwarcia wystąpi łosicki Chór Adoramus pod kierownictwem Mirosława Odoszewskiego.

Zaplanowana jest też część artystyczna o charakterze patriotycznym. Wstęp dla kibiców jest bezpłatny. 

W ramach turnieju zaplanowany jest też panel gospodarczy z udziałem przedstawicieli zarządu Międzynarodowego Stowarzyszenia Biznesu Homo Bonus i Fundacji Polonii Gospodarczej Świata oraz przedstawicieli samorządu lokalnego i przedsiębiorców. Honorowy  patronat nad imprezą objęli marszałek województwa mazowieckiego, starosta powiatu łosickiego i burmistrz miasta i gminy Łosice.

Od godziny 10.30 do 13.00 zaplanowane są eliminacje w poszczególnych kategoriach, od 14.00 do 15.15 część artystyczna i pokazy karate, od 15.15 do 17.30 kolejne walki, od 17.30 do 18.30 dekoracja zawodników. 

(AK)

www.slowopodlasia.pl | Polub nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe