Łosice: Nowe rządy w miejskich przedszkolach

  • 8.09.2018, 11:18
  • Joanna Gąska
 Łosice: Nowe rządy w miejskich przedszkolach
Dwie placówki nowy rok szkolny rozpoczęły od zmian w dyrekcjach. Po odejściu na emerytury poprzednich dyrektorek rozpisano konkurs na te stanowiska. Małgorzatę Księżopolską wybrano dyrektorką Przedszkola Samorządowego nr 1. Przedszkolem Samorządowym nr 2 pokieruje Agnieszka Wierzbicka.

M. Księżopolska jest doświadczonym pedagogiem. Posiada 28-letni staż pracy w zawodzie nauczyciela, w tym 14 lat w przedszkolu, którym będzie zarządzać. A. Wierzbicka w zawodzie pracuje od 1 września 2005 roku. Przez ostatnich 9 lat uczyła edukacji wczesnoszkolnej, wychowania przedszkolnego i języka angielskiego w Zespole Oświatowym w Niemojkach.

Przypomnijmy, że w przedszkolu nr 2 zaplanowano kapitalny remont, który pozwoli na modernizację obiektu i jego rozbudowę. Inwestycja obejmie również wyposażenie kuchni i częściowe wyposażenie sal. Zadanie jest dofinansowane w ramach projektu "Aktywizacja społeczna i gospodarcza obszarów zdegradowanych, poprzez realizację projektów rewitalizacyjnych na terenie Miasta i Gminy Łosice". Jego całkowita wartość to 7 081 288 zł.. Kwota dofinansowania to 4 956 902 - środki UE i 1 062 193 zł z budżetu państwa. Dofinansowanie obejmuje również modernizację ulicy Majora Zenona oraz parku im. Króla Aleksandra Jagiellończyka.

 

 

 

Joanna Gąska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe