Międzyrzec Podlaski: Zagrali dla Adriana

  • 7.11.2018, 12:01
  • Paulina Chodyka
Międzyrzec Podlaski: Zagrali dla Adriana
Zbiórka pieniędzy podczas koncertu Witka Muzyka Ulicy na rehabilitację piłkarza Krzny Rzeczyca przyniosła wielki sukces. Udało się uzbierać aż 6870 złotych!

Impreza odbyła się w piątek, 19 października, w Kinie Sława. Cały dochód z biletów oraz licytacji przedmiotów, która odbyła się przed rozpoczęciem koncertu przeznaczony został na rehabilitację Adriana. Młody piłkarz, od najmłodszych lat związany z miejscowym Huraganem tuż przed debiutanckim meczem w barwach Krzny Rzeczyca miał wypadek samochodowy, który spowodował poważne uszkodzenia mózgu. 

Adrian odzyskał sprawność fizyczną, ale w powrocie do życia sprzed wypadku potrzebna jest kosztowna rehabilitacja. Na pomysł jak mu pomóc wpadł prezes Krzny Rzeczyca Łukasz Łosicki. – W szpitalu, gdy jeszcze był w śpiączce, obiecałem, że go nie zostawimy i coś wymyślimy, by mógł w pełni żyć. Wspólnie z zarządem i piłkarzami podjęliśmy szereg działań, aby mu pomóc - mówił. Do pomocy przyłączył się także m.in. Witek Muzyk Ulicy, który bez wahania zgodził się zagrać koncert charytatywny. Podczas koncertu udało się zebrać 6870 zł, a łącznie w niespełna 3-tygodniowej zbiórce udało się zgromadzić już 19 910 zł.

Cały artykuł przeczytacie w najnowszym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, nr 45

 

 

 

 

Paulina Chodyka
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe