Biała Podlaska: Szczęście zawodowe ma różne oblicza

  • 06.12.2018, 12:34
  • Justyna Madan
 Biała Podlaska: Szczęście zawodowe ma różne oblicza
Podczas rybnickiej konferencji szkoleniowej "Poradnictwo zawodowe XXI wieku" Magdalena Miczko z Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Białej Podlaskiej odebrała wyróżnienie za działania doradcze skierowane do młodzieży szkolnej, zorganizowane w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 2017 pod hasłem "Ja na rynku pracy – moje talenty i moje kompetencje".

Podczas konferencji rozmawiano m.in. o kierunkach rozwoju poradnictwa zawodowego czy narzędziach wspierających doradcę zawodowego. Odbyły się też warsztaty, prowadzone przez pracowników, m.in. Fundacji Imago, Wojewódzkiej Komendy OHP w Katowicach, rybnickiej delegatury Kuratorium Oświaty w Katowicach, Powiatowego Urzędu Pracy w Rybniku, czy PPP w Warszawie. Spotkanie byłą okazją do wymiany doświadczeń w zakresie doradztwa edukacyjno – zawodowego a także wprowadzeniem do Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 2018, pod hasłem "Bądź architektem swojego szczęścia.

W ramach wydarzenia M. Miczko zorganizowała dla klas VII, VIII i III gimnazjum konkurs plastyczno – teoretyczny na temat "Przepis na szczęście zawodowe". - Uczniowie przygotowali w formie plakatów ciekawe propozycje, jak można zaprojektować swoje szczęście zawodowe. Niektórzy stworzyli "przepis", dawkując czynniki, które na to wpływają - mówi nauczycielka. To: odwaga, wiedza, zdolności, charakter, marzenia, cierpliwość, kreatywność i pracowitość. A także współpraca z innymi. Konferencję zorganizowały Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych RP oraz Rybnicka Platforma Poradnictwa Zawodowego

 

Justyna Madan

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe