Gmina Drelów: Szefową rady została ponownie Anna Ciesielska

  • 07.12.2018, 12:29
  • Paulina Chodyka
Gmina Drelów: Szefową rady została ponownie Anna Ciesielska
Podczas pierwszej sesji rady gminy wybrano nowy zarząd oraz składy komisji stałych. Ślubowanie złożył też wójt.

Podczas uroczystego posiedzenia, 23 listopada, wójt Piotr Kazimierski oraz wybrani w głosowaniu radni otrzymali zaświadczenia o wyborze do rady gminy na VIII kadencję oraz złożyli ślubowanie. Przewodniczącą rady została ponownie Anna Ciesielska, zaś jej zastępcami: Jerzy Michaluk i Dariusz Kowalczuk. Powołano  również komisje stałe, które będą pracować w obecnej kadencji. W skład komisji rewizyjnej weszli: Dariusz Kieczka (przewodniczący), Eugeniusz Szabaciuk, Wiesław Szykut, Ewa Olesiejuk oraz Ryszard Jaszczuk.

W komisji skarg, wiosków i petycji pracować będą: Zenon Korniluk (przewodniczący), Mirosław Daciuk i Mirosław Magier, zaś komisja samorządowa, oświaty, zdrowia, pomocy społecznej, kultury i sportu obradować będzie w składzie: Dorota Grzeszuk (przewodnicząca), Ewa Tarasiuk i Dariusz Kowalczuk. W skład komisji rolnictwa, mienia komunalnego, inwestycji i ochrony środowiska weszli: Marcin Korolczuk, Jerzy Michaluk oraz Marian Semeniuk.

 

Paulina Chodyka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe