Gmina Kąkolewnica: Dostali paczki od kolegów z Niemiec

  • 03.03.2019, 08:52 (aktualizacja 04.03.2019, 09:27)
  • (joan)
Gmina Kąkolewnica: Dostali paczki od kolegów z Niemiec
Uczniowie szkoły w Grabowcu stali się beneficjentami akcji "Gwiazdkowa niespodzianka", koordynowanej przez fundację "Nigdy nie jesteśmy sami". Akcja prowadzona jest od 22 lat. Fundacja szacuje, że przez ten czas wysłano ponad 150 mln paczek do dzieci w 148 krajach.

Tym razem paczki dotarły do szkoły w Grabowcu. Trochę dzięki Sylwestrowi Jędruchniewiczowi – członkowi zarządu fundacji, który jest absolwentem Szkoły Podstawowej w Grabowcu. W przekazaniu paczek uczestniczył również Tomasz Mańko, pastor kościoła ewangelickiego, koordynator regionalny fundacji.

Paczki przekazane dla szkoły otrzymał każdy jej uczeń. Ich niemieccy rówieśnicy – bo od nich pochodziły paczki, przekazali słodycze, zabawki, ubrania i kosmetyki. Dary trafiły do uczniów grabowieckiej szkoły tuz przed feriami i jak zapewnia dyrektor placówki, Zofia Skwara, sprawiły im wiele radości.

 

(joan)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe