Sukcesy biegaczek w wojewódzkim finale

  • 12.04.2019, 15:00
  • (AK)
Sukcesy biegaczek w wojewódzkim finale Bialski Szkolny Związek Sportowy
W wojewódzkim finale Licealiady w drużynowych biegach przełajowych w Tomaszowie Lubelskim sukces odniosły dziewczęta z Zespołu Szkół im. Adama Naruszewicza w Janowie Podlaskim.

Drużyna z ZS w Janowie Podlaskim wywalczyła trzecie miejsce, w składzie: Monika Michałowska, Marta Kulik, Marzena Kaliszuk, Dagmara Sawczuk, Kamila Szafran, Natalia Czarnecka. Pierwsze miejsce zajęły zawodniczki z ZS 1 Tomaszów Lubelski, a drugie z ZS 2 Lubartów.

W przełajowym finale wojewódzkim miejsce na podium wywalczyły również reprezentantki Zespołu Placówek Oświatowych nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim, które były trzecie w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. W składzie: Wiktoria Karwowska, Magdalena Olesiejuk, Dagmara Lubina, Julia Bożedajek, Laura Kortoniuk, Klaudia Nieroda.

(AK)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe