Biała Podlaska: Poszukiwana Eliza Błażejowska

  • 19.06.2019, 14:01
  • red.
Biała Podlaska: Poszukiwana Eliza Błażejowska
Wydział Kryminalny KMP w Białej Podlaskiej prowadzi poszukiwania za osobą zgłoszoną jako zaginiona. Eliza Błażejowska, c. Krzysztofa i Moniki. Ur. 15.09.2002r. Zam. Biała Podlaska ul. Tysiąclecia.

Rysopis: 

wzrost 160 cm, szczupła budowa ciała, uszy średnie, normalne, włosy – długie, koloru ciemnego, oczy ciemne,  uzębienie pełne

W dniu zaginięcia ubrana była  :

krótkie spodenki typu jeans do kolan, t-shirt koloru jasnego, buty sportowe koloru ciemnego  z wstawkami kwiatów, 

Okoliczności zaginięcia: 

W dniu 16.06.2019r. w godzinach popołudniowych ostatni raz kontaktowała się telefonicznie ze zgłaszającą. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania i nie nawiązała kontaktu z rodziną a jej obecne miejsce pobytu nie jest znane.  

Wydział Kryminalny KMP posiada w zebranych materiałach zgodę zgłaszającego na publikację danych zaginionej. 

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu proszę kierować na numer 112, osobiście do dyżurnego KMP w Białej Podlaskiej lub bezpośrednio do Wydziału Kryminalnego na nr 83-344-81-96.
 

red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (38)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
RSA
RSA 25.06.2019, 19:15
Do plote i mycia *** wszyscy pierwsi ale żeby pomóc to poco niedaj boże biedny jakiejś to będą udawać przyjaciół i współczuć ludzie czemu w was tyle nienawiści opanujcie się bo jak czyta się wasze wypociny to niewiadomo czy śmiać się czy płakać i dlaczemu udajecie kogoś kim nie jesteście czy wy jesteście idealni i prowadzicie normalne życie w rodzinie każdemu może się noga podwinąć i wtedy nie będzie wesoło
Rasa
Rasa 25.06.2019, 10:28
Ludzie co was tak obchodzi ich życie to wy robicie sami patologię każdy ma swój syf w domu ogarnijcie się czemu w was tyle zawiści zamiast pomóc to jeszcze dobijacie swoimi wyssanymi z palca głupotami jacy to oni są źli ***nijcie się w te puste łby ok i pomyslcie czy wy macie tak wspaniale w domu i życiu bo ci którzy tu wyrażają swoją opinię na temat tej rodziny zapewnie większy burdel mają w życiu niż oni dajcie żyć ludziom jak wy wszystko wiecie śpicie i mieszkacie u nich że tak jesteście dobrze poinformowani kto co i z kim
Ja
Ja 22.06.2019, 14:02
Dokładnie dziś minął tydzień odkąd Eliza zaginęła, dziś już jest w domku.
A teraz wiadomość do wszystkich farmazonów: Moi rodzice nie zgadzali się na związek jej z około 6lat starszym chłopakiem (23l) uciekla z nim, po pewnym czasie się odezwała koniec historii. Znaleźliście se tanią sensację ( przynajmniej połowa z was) i piękne historie wymyslaliscie także nadajecie się na bajko-pisarzy! Dzięki wszystkim!
ch
ch 23.06.2019, 13:48
Rodzice się nie zgadzali na związek? Zapomniał wół jak cielęciem był... Mama Elizy już jako 16-latka mieszkała z ówczesnym chłopakiem w Sławacinku...
Szok
Szok 24.06.2019, 08:56
Co ? Większej bzdury nie można było napisać 😂😂😂😂
ch
ch 29.06.2019, 17:30
A jednak zapomniał wół... :D Tamten chłopak miał na imię Tomek. Wiem, bo znałam osobiście i bywałam na imprezach w Sławacinku ;) Nie ma się co wypierać :D
Izakos
Izakos 21.06.2019, 17:58
Na cóż te komentarze co kogo obchodzi jak jest , chcecie pomóc to pomóżcie , rozejrzyjcie się po swoich rodzinach , im większa krytyka tym większy bałagan w swoich relacjach rodzinnych
Ok
Ok 21.06.2019, 15:53
Ten moment kiedy życzysz gorszych rzeczy dla innych za to, że komentują i być może znają Elize.. Wiesz kolego /koleżanko nie wolno życzyć drugiemu cierpienia itp ponieważ to do ciebie wróci z potrójną siłą
Rrr
Rrr 21.06.2019, 12:19
Ludzie nie macie co robić tylko wjeżdżać na tą rodzinę ? Zajmijcie się sobą i swoim życiemta rodzina prosiła o znalezienie Elizy a nie o zbędne komentarze naprawdę weźcie się ofaenijcie znam ta rodzinę wiem jacy są i ta rodzina naprawdę się kocha czasem w każdej rodzinie jest źle nie ma rodzin idealnych naprawdę dajcie spokój tej rodzinie bo usłyszeliście płatki i będziecie rodzić sensację z plotek i nieprawdy życzę tym osobom które się udzielały i pisali głupoty przydarzyła się o wiele gorsza rzecz
Goska
Goska 21.06.2019, 11:42
Pamietajcie wszyscy macie albo bedziecie miec dzieci i nie wiadomo co im do glowy strzeli. Tym co pisza glopoty zycze tego samego co przydazylo sie tej rodzinie. I popatrzcie wszyscy ci co krytykuja co u was w rodzinie sie dzieje.
Sasiad
Sasiad 21.06.2019, 11:11
Czemu wy wszyscy tak piszecieznam ojca matke tam nic nadzyczajnego sie nie dziejepomuzcie im corke znalezdz
enu
enu 21.06.2019, 10:22
Nie potrzebne są te zbędne komentarze. Zostawcie ich w spokoju.
ennnnn
ennnnn 21.06.2019, 09:36
Śmieszną mnie ludzie, którzy tak bardzo bronią tej rodziny. Ja ją znam i nie raz miałem problem z nimi. Więc taka święta nie jest. Każdy może grać przed innymi ludźmi a naprawdę być inny. Ale wróciłaby do domu i skończyła tą maskaradę. Za rok będzie pełnoletnia i legalnie se ucieknie :)
szok
szok 21.06.2019, 12:51
Jak miałeś problem to za pewne tak miało być a widzę że nic nie wiesz . Wasze ploty będą lada moment zdementowane . Kopary wam opadną haha . Nie macie pojęcia jak może być duża więź rodzinna
Helka
Helka 20.06.2019, 22:52
Znam osobiście ich oboje ogólnie dobrzy ludzie ale troszke sie pogubili a jak ktoś nie wie co i jak to niech sie nie udziela bo większość tych komentarzy to jakieś bzdury ;)
Ktos
Ktos 20.06.2019, 21:04
Moim zdaniem ta cała rodzinka jest siebie warta i ten chłopa tej dziewczyny tak samo. Osobiście znam ich oboje i nawet nie dziwi mnie że uciekła.
Myślenie nie boli
Myślenie nie boli 20.06.2019, 23:51
Ta dziewczyna bardzo mocno kocha swoją rodzinę, więc bzdury piszesz, a zrobiła to dla tego chłopaka
ktos
ktos 21.06.2019, 09:33
Ta dziewczyna ma tak naprawdę w du.pie tą swoją rodzinę. Jakbyś słyszał/ła co o niej mówi to byś tak nie bronił/ła tej osoby xD
grzes
grzes 20.06.2019, 20:43
alkohol alkohol alkohol co sie dziwic
Olo
Olo 20.06.2019, 15:30
Iza masz rację! Znam i ją i jego jeśli ktoś robi komuś wodę z mózgu to taczej ona jemu!!!
mmwwaa1
mmwwaa1 20.06.2019, 16:26
No tak dziecku wodę z mózgu zrobił i tyle...Wiadomo że lata różnicy robią swoje ....
Yyyy
Yyyy 20.06.2019, 16:02
Biedny chłopczyk żeby zatrzymać dziewczynę ręce sobie pocioł
Iza
Iza 20.06.2019, 12:45
Czepiają się chłopaka a rodzina tej dziewczyny to sama patologia! Sami mają problemy z prawem. Lepiej osądzać innych a sami ukrywają to co dzieje się w ich własnym domu.
Szok
Szok 20.06.2019, 16:46
Byłaś w ich domu ???? Czy tak piszesz żeby zabłysnąć Iza . Wiesz tyle ile zjesz
Myśl
Myśl 20.06.2019, 15:58
Iza sama jesteś patologią skoro tak bronisz tak tego chłopaka bo to jego rodzina chce pobić tej dziewczyny rodziców !!!
Znajomy
Znajomy 20.06.2019, 08:04
Rodzice nie zgadzają się na związek dziewczynki ze starszym o 7 lat chłopakiem który ma problemy z prawem
Anon