Aniela Halczuk

  • 03.07.2019, 12:52 (aktualizacja 08.07.2019, 17:13)
  • (ew)
Aniela Halczuk
Aniela Halczuk z Białej Podlaskiej od najmłodszych lat podejmowała liczne inicjatywy związane z popularyzacją kultury i sztuki. Pracując jako nauczycielka organizowała warsztaty teatralne i muzyczne.

Społecznikiem jest od zawsze. Od najmłodszych lat marzyła o tym, aby działać na rzecz innych. Pasję realizowała podczas kariery nauczycielskiej prowadząc teatrzyki, przedsięwzięcia recytatorskie oraz muzyczne, przy udziale dzieci oraz osób dorosłych. Wyreżyserowane przez nią sztuki artystyczne wielokrotnie zostały docenione. Zdobytych wyróżnień i nagród nie sposób wymienić.

Działalność społeczna jest nieodzowną częścią jej życia. Jak mówią o niej znajomi to "skromny człowiek z wielkim sercem, pasjonujący się dziedzictwem kulturowym". Jej zamiłowanie do regionalnej historii odbiera się jako coś naturalnego.W licznych działaniach ocala od zapomnienia bogactwo naszej pięknej historii. Będąc liderem inicjatyw, aktywizuje lokalną społeczność. Obecnie, na emeryturze prowadzi "Fundację Korzenie i Skrzydła", której myślą przewodnią jest łączenie pokoleń. Pasjonuje się literaturą i sztuką.

Aby zagłosować na Anielę Halczuk należy wyciąć kupon z aktualnego numeru Słowa Podlasia lub wysłać SMS o treści SGO.4  na numer 7248 (Koszt 2,46 zł z VAT za SMS)

(ew)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe