Biała Podlaska: Wracają do drążenia tunelu

  • 06.08.2019, 11:47
  • Joanna Danielewicz
Biała Podlaska: Wracają do drążenia tunelu
Wykonawca inwestycji prowadzonej przez PKP PLK na przejeździe kolejowym w ciągu ulic Witoroska – Lubelska, wraca na plac budowy. Kiedy inwestycja zostanie zrealizowana, nadal nie wiadomo.

W połowie lipca, gdy pytaliśmy PKP PLK, o termin wznowienia prac przy budowie tunelu pod przejazdem kolejowym, nie otrzymaliśmy precyzyjnej odpowiedzi. Wówczas służby prasowe PLK, która jest inwestorem przedsięwzięcia, mnie potrafiły jeszcze wskazać daty. Prace na budowie stanęły w marcu, i nie ruszały przez kolejne miesiące, po tym jak wykonawca napotkał problemy projektowe. W lipcu dowiedzieliśmy się, że wykonawca oczekuje na wydanie decyzji administracyjnych, które pozwolą wznowić prace na obiekcie.

W ostatnich dniach wokół budowy znów zaczął się ruch. Magistrat potwierdza, że wykonawca inwestycji związanej z budową tunelu wznawia prace. – W dniu wczorajszym (31 lipca – przyp. red.) firma zaczęła na nowo organizować zaplecze budowy, zwozić sprzęt – informuje rzecznik UM, Gabriela Kuc - Stefaniuk.

Cały artykuł przeczytacie w aktualnym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, nr 32

 

Joanna Danielewicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kaka
kaka 11.08.2019, 07:03
Porąbany świat, polski świat ! Tyle czasu się traci na jakąś głupią kreskę czy dwie w planie. Ale się nie dziwię bo to przecież Polska !!!!!!

Pozostałe