BIAŁA PODLASKA: Siódma odsłona "Duchowości pogranicza"

  • 15.09.2019, 09:11
  • Paulina Pietrzak
BIAŁA PODLASKA: Siódma odsłona "Duchowości pogranicza"
Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego zachęca do obejrzenia poplenerowej wystawy fotografii "Duchowość pogranicza VII". Podczas wernisażu, który odbył się 30 sierpnia swoje prace przedstawiło aż dwunastu artystów.

Plener fotograficzny, z którego można było obejrzeć prace, odbył się rok temu w Lisznej. Właśnie w tym miejscu zebrało się dwunastu zaproszonych artystów, którzy mogli poddać własnej interpretacji artystycznej temat duchowości. Sześciu z prezentujących swoje prace, to członkowie Związku Polskich Artystów Fotografików. Pozostali są członkami Fotoklubu Podlaskiego oraz Grupy Twórczej Fotogram z Siedlec. - Jest to już siódma edycja tego wydarzenia. Zawsze przyjeżdżają nowi ludzie, ale wszyscy obracają się wokół tematu religii. Wschód jest tak ciekawy, że każdy chce tutaj przybyć - zauważa jeden z kuratorów pleneru, Tadeusz Żaczek. Podczas wernisażu zostało przedstawionych ok. 50 fotografii. Organizatorem zeszłorocznego pleneru, który odbył się na przełomie września i października był Okręg Lubelski Związku Polskich Artystów Fotografików. Kuratorem wystawy została Małgorzata Piekarska, Bialskie Centrum Kultury oraz Fotoklub Podlaski.

Paulina Pietrzak

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe