RADZYŃ PODLASKI: Rusza remont budynku byłego aresztu

  • 31.10.2019, 10:43
  • Joanna Danielewicz
RADZYŃ PODLASKI: Rusza remont budynku byłego aresztu
Miasto wyłoniło wykonawców remontu budynku byłego aresztu gestapo i UB, w którym ma powstać Muzeum Żołnierzy Wyklętych. Miasto zapłaci więcej, niż zakładało.

W ramach remontu wymieniony zostanie dach budynku przy ul. Warszawskiej5a, oraz przeprowadzona będzie hydroizolacja ścian fundamentowych. Przedsięwzięcie podzielono na dwie części i na każdą z nich ogłoszono oddzielny przetarg. Do wymiany dachu zgłosiła się tylko firma DAN – BUD z Łukowa, która złożyła też ofertę na hydroizolacje. Do izolowania fundamentów zgłosił się również radzyński PUK.

Miasto na całość przedsięwzięcia przeznaczyło 192 tys. 320 zł. W tym na zmianę dachu 134 tys. 776 zł, a na hydroizolację 57 tys. 545 zł. Łączna kwota poprzetargową, zaoferowana przez wyłonionych wykonawców to 206 tys. 969 zł. Nowy dach na budynku firma z Łukowa położy za 151 tys. zł, a izolację fundamentów PUK z Radzynia Podlaskiego wykona za 55 tys 969 zł. Prace mają zostać zrealizowane do 29 listopada.

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 29 października

Joanna Danielewicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe