Powiat bialski: Koszmar w Motwicy. Rodzina straciła dom!

  • 10.11.2019, 13:09
  • (pc)
Powiat bialski: Koszmar w Motwicy. Rodzina straciła dom!
W miniony piątek, 8 listopada, w Motwicy wybuchł pożar. Małżeństwo wraz z dwójką małych dzieci straciło cały dorobek życia. Pomóżmy im, wspierając zbiórkę na odbudowę domu!

W  piątek, 8 listopada, ogień pochłonął cały dobytek rodziny z Motwicy. Arek, Kasia i ich dzieci, Jaś i Ala, w krótkiej chwili stracili zupełnie wszystko. - To rodzina, która zawsze wszystkim pomaga, ale dziś są przerażeni, bo utracili ukochany dom. Potrzebują naszej pomocy. Dzięki wsparciu finansowemu i przyjacielsko- sąsiedzkiej pomocy, możemy pokazać im, że nie są sami w tej tragedii - pisze na stronie internetowej zrzutki Piotr Babkiewicz. Każdy, kto zechce pomóc pogorzelcom, może wpłacać datki na stronie https://zrzutka.pl/kued7z . Pomóżmy rodzinie z Motwicy!


 

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe