Gmina Podedwórze: Dbają o zdrowie rolników i ich rodzin

  • 21.12.2019, 07:13
  • (TWA)
Gmina Podedwórze: Dbają o zdrowie rolników i ich rodzin
Mieszkańcy Zaliszcza nie mają czasu na nudę. Zdrowo i aktywnie spędzają wolny czas, a przy tym świecą przykładem dla innych.

Koło Gospodyń Wiejskich w Zaliszczu powstało nie tak dawno, ale działa niezwykle prężnie. Kilka miesięcy temu złożyło wniosek o wsparcie z Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników. Otrzymało 3 tys. 100 zł dofinansowania na realizację swoich pomysłów.

Dzięki temu członkinie KGW zorganizowały zajęcia z aerobiku dla rolników oraz ich rodzin, kupiły maszynę do obróbki warzyw i owoców. W świetlicy wiejskiej zorganizowały także spotkanie z dietetykiem oraz warsztaty ze zdrowego gotowania pod hasłem „Zdrowe spotkanie”.

Ludzie sami wzięli też udział w przygotowaniu potraw, które były tak smaczne, że w mgnieniu oka niknęły ze stołów. Na zakończenie spotkania każdy mógł odbyć indywidualną konsultację z dietetyczką Aleksandrą Ogłozińską, podczas której specjalistka bezpłatnie wykonała analizę składu masy ciała. Można było otrzymać też poradę, jak się właściwie odżywiać.

(TWA)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe