Radzyń Podlaski: Egzamin teoretyczny mają z głowy

  • 18.01.2020, 23:14
  • (joan)
Radzyń Podlaski: Egzamin teoretyczny mają z głowy
Izabela Bednarczyk, Krzysztof Kalenik, Mateusz Majcher oraz Daria Stanisławska z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych to finaliści V Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich.

Uczniowie w grudniu zmierzyli się z wiedzą z języka polskiego i obcego, a także z zagadnieniami dotyczącymi programów komputerowych. - Do finału w Krakowie zakwalifikowało się 65 najlepszych uczniów w kraju z 41 szkół ponadpodstawowych z całej Polski – informuje Edyta Fijałek, nauczyciel przedmiotów ekonomicznych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych. - Uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim uzyskali tytuł finalisty olimpiady i jednocześnie zwolnienie z części teoretycznej egzaminu z kwalifikacji.

(joan)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe