Do tragicznego wypadku doszło dzisiaj około godz. 2.30 na DK-19 w miejscowości Rzeczyca.
– Ze wstępnych ustaleń wynika, że 60 -letni kierujący volvo, jadąc w stronę Radzynia Podlaskiego, uderzył w łosia, który wbiegł na jezdnię. Zwierzę nie przeżyło. Auto zjechało na pobocze, dachowało i uderzyło w drzewo. Pomimo przeprowadzonej reanimacji, życia mężczyzny nie udało się uratować – informuje rzecznik bialskiej policji, nadkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla.
Czynności na miejscu zdarzenia wykonywane były pod nadzorem prokuratora. – Ustalamy okoliczności tego tragicznego wypadku oraz apelujemy o rozwagę na drodze. Pamiętajmy, że dzikie zwierzęta potrafią nagle wtargnąć na jezdnię, która przecina ich utarte ścieżki i trasy. Zwracajmy uwagę zwłaszcza, gdy poruszamy się przez obszary leśne, gdzie mogą znajdować się migrujące zwierzęta – przypomina nadkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla.












![Spowodował śmiertelny wypadek. Uciekł z miejsca zdarzenia [VIDEO] Spowodował śmiertelny wypadek. Uciekł z miejsca zdarzenia [VIDEO]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-spowodowal-smiertelny-wypadek-uciekl-z-miejsca-zdarzenia-1764673560.jpg)
![Parczewskie Smaki z Marką Lubelskie [LISTA LAUREATÓW] Parczewskie Smaki z Marką Lubelskie [LISTA LAUREATÓW]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-parczewskie-smaki-z-marka-lubelskie-lista-laureatow-1764579477.png)





Napisz komentarz
Komentarze