Międzyrzec Podlaski: Taneczne popołudnie

  • 17.02.2020, 14:28
  • (pc)
Międzyrzec Podlaski: Taneczne popołudnie
Grupy taneczne Art Ovo: "Klub TT Art Ovo", "MC Banda" i "Pozytywka" dały pokaz swoich umiejętności na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury.

W sobotę, 8 lutego dzieci z "Pozytywki", początkujące tancerki i tancerz, które dopiero poznają czym jest taniec, zaprezentowały choreografie do dziecięcych piosenek. "MC Banda", grupa dziewcząt, tańczących hip hop new style, przedstawiła pełne energii choreografie do muzyki współczesnej. "Klub TT Art Ovo" zaprezentował program złożony z tańców standardowych i latynoamerykańskich. Widownia głośno oklaskiwała wspaniałe występy, a zarówno tancerzom jak i publiczności towarzyszyły ogromne emocje i świetna zabawa.

Przypomnijmy, że Centrum Praktyk Artystycznych Art Ovo  od lat działa na terenie Międzyrzeca Podlaskiego, prowadzi zajęcia artystyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W ofercie ma zajęcia taneczne, plastyczne dla starszych dzieci i młodzieży oraz m.in. kreatywne brudzenie dla maluchów; literackie, teatralne, umuzykalniające dla małych i  bardzo małych dzieci. Ponadto prowadzi naukę gry na instrumentach m.in. gitarze, pianinie, perkusji czy skrzypcach oraz warsztaty śpiewu. Dla dorosłych proponuje naukę tańca. 

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe