Nieodpłatna pomoc prawna tylko przez telefon lub mailem

  • 16.03.2020, 20:31 (aktualizacja 16.03.2020, 20:40)
  • (ach)
Nieodpłatna pomoc prawna tylko przez telefon lub mailem Obraz espartgraphic z Pixabay
Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej informuje, że w związku z zagrożeniem epidemicznym, od poniedziałku czyli od 16 marca aż do odwołania, nieodpłatna pomoc prawna oraz nieodpłatne porady obywatelskie na obszarze powiatu bialskiego będą udzielane wyłącznie za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość (telefon, e-mail).

Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej informuje, że w związku z zagrożeniem epidemicznym, od poniedziałku czyli od 16 marca aż do odwołania, nieodpłatna pomoc prawna oraz nieodpłatne porady obywatelskie na obszarze powiatu bialskiego będą udzielane wyłącznie za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość (telefon, e-mail). Porada odbędzie się po przesłaniu na adres e-mail: [email protected] wypełnionego, załączonego oświadczenia (skan lub zdjęcie). Ponadto należy wskazać nr telefonu lub e-mail do kontaktu z prawnikiem. Następnie z beneficjentem skontaktuje się prawnik, celem udzielenia porady. Oświadczenie dostępne jest na stronie internetowej www.powiat bialski.eu

 

(ach)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe