Powiat łosicki: Wybiorą najaktywniejszą liderkę

  • 30.03.2020, 10:49
  • (ag)
Powiat łosicki: Wybiorą najaktywniejszą liderkę
30 tys. zł, tyle wynosi pula nagród w konkursie organizowanym przez Biuro Regionalne Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w województwie mazowieckim, który adresowany jest do liderek społeczności wiejskiej.

Na zgłoszenia aktywnych społecznie pań, samorząd Mazowsza czeka do 29 maja. Adresatkami konkursu "Najaktywniejsza Liderka Wiejska" są działaczki lokalne, członkinie kół gospodyń wiejskich, organizacji pozarządowych, czy lokalnych grup działania.  – Kobiety są coraz bardziej aktywne w życiu społecznym i świetnie sobie radzą np. jako sołtyski. Chcemy nagrodzić ich zaangażowanie, pracę i wkład w rozwój lokalnych wspólnot  – podkreśla Janina Ewa Orzełowska, członek zarządu województwa mazowieckiego. Formularze zgłoszeniowe wraz z dodatkowymi dokumentami należy wysłać lub dostarczyć osobiście w terminie do 29 maja 2020 r. Regulamin konkursu i karta zgłoszeniowa dostępne są na stronie internetowej http://mazowieckie.ksow.pl/news/entry/15267-szukamy-prawdziwych-liderek-wiejskich.html

(ag)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe