Gmina Drelów: Co zastaniemy po epidemii? Konkurs dla kreatywnych

  • 02.04.2020, 14:56
  • Anna Ostapiuk
Gmina Drelów: Co zastaniemy po epidemii? Konkurs dla kreatywnych
Gminne Centrum Kultury w Drelowie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie "A po wszystkim...", w którym można puścić wodze fantazji i zaprezentować najbardziej oczekiwaną rzeczywistość, którą zastaniemy po zakończeniu epidemii i akcji #zostańwdomu". Do wygrania bony do EMPIKU o łącznej wartości 550 zł. Prace można przesyłać do 13 kwietnia.

Propozycję spędzenia czasu wolnego po zakończeniu akcji #zostańwdomu, związanej z pandemią koronawirusa. Film może mieć charakter amatorskiego wystąpienia video, wywiadu, krótkiego przedstawienia, teatrzyku, animacji poklatkowej, pokazu slajdów lub innego kreatywnego ujęcia tematu. W filmie musi pojawić się kartka z hasłem konkursowym "A po wszystkim...". Aby wziąć udział w konkursie należy dodać komentarz w postaci filmu konkursowego, klikając pod postem konkursowym na profilu Facebook Gminnego Centrum Kultury w Drelowie na ikonę "Dodaj zdjęcie lub film". Ponadto pracę konkursową należy przesłać do 13 kwietnia na adres mailowy [email protected] W opisie filmu należy umieścić treść: "Film konkursowy A po wszystkim..." oraz imię i nazwisko autora. Więcej szczegółów w regulaminie dostępnym na profilu GCK.

Jury przyzna 3 miejsca uczestnikom konkursu. Laureaci otrzymają bony do Empiku o łącznej wartości 550 zł: I miejsce - 200 zł, II miejsce - 150 zł, III miejsce - 100 zł. Dodatkowo zostanie przyznana nagroda publiczności w wysokości 100 zł.

- Tematyka i forma przekazu dowolna, ważne jest jak najbardziej kreatywne podejście do tematu - zachęcają Organizatorzy - Czy opowiesz o tym w formie video - bloga, czy to wyśpiewasz, namalujesz, zrobisz teatrzyk, wyrecytujesz napisany przez siebie wiersz, pokażesz jakieś ćwiczenie, bo tęsknisz za aerobikiem, będziesz żonglował piłką, bo chce Ci się w końcu zagrać z kumplami ... Zrób co tylko chcesz, znajdź własny sposób, żeby w twórczy sposób zaprezentować, co zrobisz jak tylko wyjdziesz z domu. Nie ma znaczenia czym nagrasz swoją produkcję: kamerą, telefonem czy aparatem.

W konkursie nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, skierowany jest do mieszkańców gminy Drelów. Celem konkursu jest pobudzenie kreatywności wśród społeczności lokalnej, możliwość zaprezentowania własnej twórczości, a także nabycie (doskonalenie) umiejętności posługiwania się nowoczesnymi technologiami, szczególnie w okresie czasowego zamknięcia placówek kultury i oświaty. Celem konkursu jest również promowanie komunikatów instytucji rządowych oraz sanitarno - emidemiologicznych dotyczących przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2, w tym przypadku poprzez pozostanie w domu w czasie trwania pandemii.

Anna Ostapiuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe