Wesprzyj lekarki i pielęgniarki – dołącz do akcji #PięknoDlaBohaterek!

  • 16.04.2020, 16:13
  • Paulina Chodyka
Wesprzyj lekarki i pielęgniarki – dołącz do akcji #PięknoDlaBohaterek!
Inicjatorką tej ogólnopolskiej akcji jest absolwentka bialskiego AWF-u Monika Mroczka, a w naszym regionie koordynuje ją Patrycja Pachulec. W Białej Podlaskiej do akcji przyłączyło się już kilkanaście firm, które przekazały nieodpłatne bony na swoje usługi np. fryzjerskie czy kosmetyczne, które później trafią do lekarek i pielęgniarek z bialskiego szpitala. Każdy może dołączyć do akcji!

#PięknoDlaBohaterk to ogólnopolska akcja, której pomysłodawczynią jest Monika Mroczka, stylistka i szkoleniowiec w zakresie oprawy oczu, która ukończyła kierunek kosmetologia w Filii Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. W naszym mieście za koordynację i zainicjowanie akcji odpowiada z kolei Patrycja Pachulec. - Akcja ma na celu choć tak skromnym gestem podziękować pielęgniarkom i lekarkom, pracującym w bialskim Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym, za ich walkę i pracę w tych trudnych warunkach. Po ustaniu pandemii będą mogły skorzystać z naszych bonów i zabiegów, by się zrelaksować i odprężyć – opowiada koordynatorka akcji w Białej Podlaskiej.

Na Facebooku powstała specjalna grupa pod nazwą #PięknoDlaBohaterek Biała Podlaska, gdzie może dołączyć każdy, kto chce wesprzeć akcję. - My, jako przedsiębiorcy, biorąc udział w akcji - w tym momencie czujemy się w jakimś stopniu potrzebni. W związku z pandemią panującą w kraju, nasze firmy z minuty na minutę zostały zamknięte. Dlaczego mamy siedzieć z założonymi rękami? Otwórzmy się na innych, szerzmy dobro! – zachęca Patrycja Pachulec, która jako trener personalny zaoferowała swoje usługi.

 - Usługi, które realizujemy nie są w tych trudnych czasach potrzebą niezbędną. Natomiast wiemy, że w ten sposób możemy odwdzięczyć się za to, co bohaterki ze szpitalnych oddziałów czynią dla nas, narażając zdrowie oraz życie swoje i swoich rodzin. Osobiście znam wiele osób, które pracują na tzw. pierwszej linii frontu, wiem jak wygląda sytuacja „od środka”, nie wyobrażam sobie przejść obojętnie wobec takiej akcji skierowanej w ich stronę – wyjaśnia. Do tej pory do akcji dołączyło już kilkadziesiąt bialskich firm, które przekazały łącznie prawie 80 bonów.

Do akcji #PięknoDlaBohaterek organizatorki zapraszają szczególnie osoby, które prowadzą salony kosmetyczne, salony fryzjerskie, odnowy biologicznej, masaże, trenerów personalnych, siłownie, kluby fitness, dietetyków czy fotografów.

Chcesz dołączyć do akcji?

1. Skontaktuj się z Patrycją Pachulec - ona koordynuje akcję w naszym mieście.

2. Zgłoś swój salon/zakład oraz podaj rodzaj usługi, jaką chcesz zaoferować.

3.  Akcja trwa do 19 kwietnia 2020 r. - do tego dnia organizatorzy przyjmują zgłoszenia.

4.  Dołącz do grupy na Facebooku: #PięknoDlaBohaterek Biała Podlaska (tam są dodatkowe, ważne informacje).

Paulina Chodyka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe