GMINA DĘBOWA KŁODA: Zwrot tylko na konto

  • 24.04.2020, 11:48
  • (TWA)
GMINA DĘBOWA KŁODA: Zwrot tylko na konto
Wielu rolników składając w lutym wniosek o zwrot części podatku akcyzowego poniesionego przy zakupie paliwa służącego do uprawy gruntów zadeklarowało, że chce aby fundusze zostały im zwrócone do ręki, a nie na konto w banku.

Wypłaty pieniędzy się rozpoczynają, ale wójt Grażyna Lamczyk nie chce tłumów w urzędzie. Obawia się, że w ten sposób mogłoby dojść do rozprzestrzenienia się koronawirusa po terenie gminy. Mogliby też ucierpieć jej pracownicy. 

Wydała komunikat, w którym informuje, że każdy gospodarz, który chciał pieniądze do ręki, obowiązkowo musi zadzwonić do urzędu gminy i podać numer rachunku bankowego, na który przelane zostaną środki z tytułu podatku akcyzowego.
 

(TWA)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe