GMINA ULAN - MAJORAT: Symbolicznie za żłobek

  • 26.04.2020, 08:30
  • (joan)
GMINA ULAN - MAJORAT: Symbolicznie za żłobek
Od 1 kwietnia opłaty za pobyt dziecka w żłobku zostały zmniejszone do 10 złotych za miesiąc. – W ten sposób wychodzimy naprzeciw rodzicom, którzy swoje dzieci nam powierzyli, a obecnie nie mogą korzystać z usług placówki – mówi wójt Jarosław Koczkodaj. – Jednocześnie gmina bierze w tym czasie ciężar utrzymania placówki w niezmienionej formule, na swoje barki.

Działalność placówki zawieszona jest od 16 marca, w związku z pandemią koronawirusa. W czasie normalnego jej funkcjonowania, za pozostawienie dziecka w żłobku rodzice wnosili miesięczną opłatę rzędu 300 złotych. Wprowadzona od kwietnia obniżka ma funkcjonować do czasu ponownego uruchomienia placówki.
 

(joan)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe