Gmina Janów Podlaski: Mają już laptopy do zdalnej nauki

  • 17.05.2020, 09:36
  • (pc)
Gmina Janów Podlaski: Mają już laptopy do zdalnej nauki
21 laptopów do zdalnej nauki otrzymał Zespół Placówek Oświatowych w Janowie Podlaskim.

By pozyskać fundusze na zakup komputerów samorząd złożył wniosek w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 działanie 1.1 Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do Szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowościach „Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”.

Wniosek gminy został oceniony pozytywnie i dzięki temu zostało kupionych 21 laptopów wraz z oprogramowaniem biurowym o wartości prawie 60 000 zł. 29 kwietnia komputery zostały przekazane Zespołowi Placówek Oświatowych w Janowie Podlaskim, który podobnie jak inne szkoły w naszym kraju realizuje naukę zdalną. 

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe