Gmina Milanów: Dotacja dla Cichosza

  • 22.05.2020, 08:28
  • (TWA)
Gmina Milanów: Dotacja dla Cichosza
Prawie 5 tys. zł dofinansowania w ramach Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje otrzymało stowarzyszenie Cichosz z Cichostowa. Może to niewielka suma, ale przedstawiciele organizacji chcą zrobić naprawdę dużo za te pieniądze.

- W ramach dofinansowania w naszej wsi zostanie utworzona rowerowa stacja naprawcza. Powstanie również trasa rowerowa. Zostanie wytyczona w obrębie naszego sołectwa obok pól i łąk oraz wśród malowniczych zagajników oraz tego, co na naszym terenie jest warte pokazania – informuje Konrad Dąbrowski ze stowarzyszenia Cichosz.

To jednak nie wszystko. W ramach projektu odbędą się jednodniowe warsztaty z podstawowej naprawy jednośladu oraz trzy wycieczki rowerowe. A to wszystko będzie się działo na przełomie lipca i września tego roku. - Jesteśmy przekonani, że dzięki tej inicjatywie sołectwo Cichostów zyska kolejne miejsca atrakcyjne turystycznie i w ciekawy sposób zagospodaruje wspólną przestrzeń – dodaje Dąbrowski. 

(TWA)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe