Powiat bialski: Starostwo otwiera drzwi

  • 27.05.2020, 08:20
  • (joan)
Powiat bialski: Starostwo otwiera drzwi
Od 25 maja w siedzibach starostwa w Białej Podlaskiej, Terespolu i Międzyrzecu Podlaskim można już osobiście załatwiać sprawy urzędowe. Odwiedziny w siedzibach powiatu będą jednak obwarowane pewnymi restrykcjami.

Zgodnie z rozporządzeniem starosty bialskiego z 25 maja tego roku, o wdrożeniu działań mających na celu ochronę zdrowia i życia pracowników i interesantów, dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż 1 osoba na jedno stanowisko obsługi, wizyty w siedzibie powiatu w odbywają się z uwzględnieniem wymaganych prawem warunków sanitarnych, natomiast przy wejściu do starostwa należy zdezynfekować ręce, a wewnątrz budynku stosować się do naniesionych oznaczeń.

(joan)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe