Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 04:54
Reklama baner reklamowy
Reklama

Międzyrzec Podlaski: Kopciuchy odchodzą do lamusa 

W mieście trwa wymiana pieców zasilanych paliwami stałymi na te ekologiczne.
Międzyrzec Podlaski: Kopciuchy odchodzą do lamusa 

Tak zwane „kopciuchy” zostaną zastąpione piecami na gaz, pellet, olej oraz ciepło systemowe. Łącznie wymienionych zostanie 20 urządzeń. Samorząd wygospodarował na ten cel 100 tys. zł.

- Z dotacji mogły skorzystać osoby, które nie otrzymały wcześniej wsparcia w ramach projektu "Montaż małych instalacji odnawialnych źródeł energii w Międzyrzecu Podlaskim" oraz programu rządowego „Czyste powietrze” - informują władze miasta. Program będzie kontynuowany.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Butik Parkowa 13 – oferta odzieży w rozmiarach 38-60. Unikalne kolekcje dla Twojej sylwetki. Zapraszamy na zakupy przy kawie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama